Выбор языка Вибір мови

Twist

Власне виробництво

Докладніше

Geometria

Власне виробництво

Докладніше

Grazia

Власне виробництво

Докладніше

Horizont

Власне виробництво

Докладніше

Grazia

Власне виробництво

Докладніше

ПРО НАС

Наша компанія забезпечує повний цикл виробництва дизайнерських рушникосушарок AquaRadiator, починаючи від їх розробки, складання, зварювання, полірування, пакування і відвантаження готових виробів споживачеві. Ми використовуємо для цієї мети

  • тільки сертифіковані європейські нержавіючі труби
  • високоякісні витратні та комплектуючі матеріали
  • високоточне обладнання
  • власний двадцятирічний досвід

Представляючи Вашій увазі продукцію нашого підприємства, перш за все хотілося б відзначити основні принципи, якими ми керуємося в роботі.

  • Відповідальність. Кожна рушникосушарка проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.
  • Ексклюзивність. Висока складність і витратність технологічного процесу вимагає скрупульозності і майстерності, тому практично неможливо налагодити масове “конвеєрне” виробництво радіаторів подібного класу. Ваша рушникосушарка буде унікальною!
  • Адекватні ціни. Невисока винагорода за нашу працю дозволяє Вам отримати європейську якість за українською ціною.
  • Енергозбереження. Всі моделі в електричному виконанні оснащені регулятором теплової потужності. Чотирьохгранні рушникосушарки AquaRadiator на 20% перевершують по тепловіддачі своїх “конкурентів” круглого перетину. Підбираючи потрібний розмір моделі, що сподобалася, Ви зможете забезпечити комфортну температуру в приміщенні будь-якої площі!
  • Індивідуальний підхід. Навіть якщо жоден із запропонованих дизайн-радіаторів AquaRadiator не підійшов Вам або за розміром, або за формою, інженери нашого підприємства розроблять потрібну модель рушникосушарки, враховуючи всі побажання, і ми виконаємо Ваше замовлення в індивідуальному порядку.

ЧОМУ МИ

Ми створюємо для Вас гарний настрій – отримуєте радість і задоволення від придбання дизайн-радіаторів AQUA!

Висока якість

Надійність використовуваних матеріалів і наш професіоналізм доведені часом

Доступні ціни

Дизайн-радіатори AQUA виглядають набагато дорожче своєї вартості

Персональний дизайн

Ми виготовимо спеціально для Вас виріб будь-якої складності

Енергозбереження

Всі моделі в електричному виконанні оснащені регулятором теплової потужності

ТОП ПРОДАЖУ

Дизайн-радіатори AQUA – це родзинка стильного інтер’єру!

Лідер продажу

Grazia

Лідер продажу. Функціональний, високоякісний, надійний і естетичний дизайн-радіатор – кращий вибір для Вашої ванної кімнати.

Краща пропозиція

Labyrinth II

Крім основного призначення, Labyrinth II ще і виконує функцію стильного і привертаючого загальну увагу елемента дизайну інтер’єру

Акція

Quadro

Класична міцна конструкція – запорука тривалої і надійної експлуатації дизайн-радіатора. Строгий мінімалізм і універсальність – його відмінні риси.

МИ СТВОРИМО ДЛЯ ВАС ВИРІБ З УНІКАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Хтось вважає за краще, наприклад, одяг фабричного виробництва і купує його в магазинах, на ринках, в бутиках …, а хтось купує речі виняткові, ексклюзивні, можливо, створені в одному екземплярі, які згодом стають улюбленими і радують око довгі роки. Якщо це про Вас – тоді, безсумнівно, Ви – наш клієнт! Ми з задоволенням виготовимо дизайн-радіатор або інший предмет інтер’єру спеціально для Вас за індивідуальним замовленням!

Докладніше