Выбор языка Вибір мови

МИ ДОПОМОЖЕМО СТВОРИТИ ДІМ ВАШОЇ МРІЇ - СУЧАСНИЙ, КРЕАТИВНИЙ, ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ І ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАТИШНИЙ!

Поради щодо вибору рушникосушарки

Все тече, все змінюється … Як то кажуть, з прогресом не посперечаєшся. До нових технологій і несподіваних дизайнерських рішеннь ми вже звикли практично у всіх галузях нашого життя, починаючи від гаджетів, закінчуючи автомобілями, будинками і предметами повсякденного вжитку. І, як відомо, дуже важлива увага до дрібниць!

Тоді чому ми, роблячи ремонт у нашій улюбленій, затишній оселі, підбираючи вишукану плитку і сучасну сантехніку, як правило, не приділяємо належної уваги такому важливому предмету інтер’єру як рушникосушарка? Вибираємо його за залишковим принципом? Але саме радіатор приковує погляд відвідувачів, несе подвійне навантаження – як елемент дизайну і системи опалення! Безсумнівно, в сучасному будинку він просто зобов’язаний бути красивим, вишуканим, стильним, і, звичайно ж, якісно виконувати свої функції – мати високу тепловіддачу і низьке енергоспоживання. А ще, по можливості, прийнятну ціну, але це питання кожен покупець вирішить для себе сам.

Отже, розглянемо основні види рушникосушарок, яких на сучасному ринку безліч. На що ж в першу чергу потрібно звернути свою увагу? Звичайно ж, для початку бажано вирішити, який вид обігріву вибрати. На сьогоднішній день існує 3 варіанти:

♦ водяний, класичний, надійний, до якого ми всі звикли, але на жаль, він гріє тільки в холодну пору року, коли працює загальна система опалення. У цьому його особливість. У разі необхідності водяна рушникосушарка нашого виробництва може бути додатково укомплектована кранами квадратного перетину, при цьому всі пропорції дизайн-радіатора збережуться (як на фото). Всі нюанси потрібно обговорити при оформленні замовлення.

♦ електричний з Теном. Як правило, всередину заливається рідина (антифриз), яка дозволяє використовувати дану рушникосушарку в будь-який час року, навіть якщо приміщення постійно не опалюється (дачі, будинки відпочинку, пансіонати, лазні і т.д). З урахуванням необхідного “тюнінгу”, ціна такого радіатора приблизно на 50 $ перевищує вартість водяного аналога. Ми використовуємо Тени європейського виробництва потужністю 300 Вт, при цьому необхідну температуру можна встановлювати за допомогою вбудованого регулятора потужності;

♦ електричний з сухим гріючим гнучким елементом. Головними перевагами даного виду радіаторів є відсутність рідини всередині і економічне споживання електроенергії (наприклад, максимальна споживана потужність дизайн-радіатора 500х700 мм складає 70 Вт на годину – як у звичайної лампочки розжарювання). Така рушникосушарка зовсім не на багато дорожче водяної, а дарувати тепло може цілий рік. Всі моделі оснащені регуляторами теплової потужності. Також передбачено підключення безпосередньо до прихованої електропроводки (в такому випадку регулятор потужності, він же вмикач-вимикач, розташований на рушникосушарці). Завершальним етапом для такого виробу може бути порошкове фарбування, тоді остаточна ціна Вас приємно здивує (зверніть увагу на моделі White). Можливий вибір кольору – під замовлення.