Выбор языка Вибір мови

МИ ДОПОМОЖЕМО СТВОРИТИ ДІМ ВАШОЇ МРІЇ - СУЧАСНИЙ, КРЕАТИВНИЙ, ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ І ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАТИШНИЙ!

Установка і підключення

Підключення електричної рушникосушарки до прихованої проводки
У сучасному світі нових технологій і необхідності енергозбереження – вибір дизайн-радіатора з сухим гнучким гріючим елементом всередині є розумним і практичним рішенням. А якщо Ви приділили увагу цьому питанню завчасно, то можливо підвести електропроводку безпосередньо до рушникосушарки.

Тобто, при замовленні моделі “під приховану проводку”, Ви отримуєте дизайн-радіатор, у якого відсутня електровилка, а є вихід з 3-х проводів, які необхідно підключити безпосередньо до електрокабелю в стіні. Регулятор теплової потужності (він же вмикач і вимикач) може бути механічним або електронним. Він розміщується на нижній полиці дизайн-радіатора. Повірте, виглядає це дуже естетично!

Алгоритм установки і підключення електричної рушникосушарки такий:

1. Провести виміри, розмітку і фіксацію дизайн-радіатора до стіни за допомогою кріплень (чашок), які йдуть в комплекті з виробом.

2. Здійснити підключення електричних кабелів і їх ізоляцію ! Або включити вилку в розетку – якщо у Вас така модель)

Все просто, як раз, два, три!

терморегулятор

Електронний терморегулятор з можливістю задавати потрібну програму на тиждень (програматор)

А так виглядає механічний регулятор теплової потужності (він же вмикач-вимикач), розташований на рушникосушарці під приховану проводку.

Водяні рушникосушарки, безумовно, неперевершені лідери з тепловіддачі. Однак, вони мають і істотний мінус – знаходяться в повній залежності від системи опалення. Якщо Ви зважили всі за і проти, і прийняли оптимальне рішення, наступним питанням буде установка і підключення дизайн-радіатора.

Отже:

  1. Після замірів і розмітки, зафіксуйте на стіні кріплення (чашки), які йдуть в комплекті з виробом.
  2. Прикріпіть рушникосушарку до кріпленням.
  3. Підключіть дизайн-радіатор до системи опалення за допомогою спеціальних кранів (стильні крани квадратного перетину можливо придбати додатково – обговорюйте при оформленні замовлення).
Представляємо Вашій увазі відеоогляд прихованого підключення електричної рушникосушки Alba виробництва AquaRadiator до електропроводки.

👍

Ось і все! Користуйтеся і насолоджуйтеся!